logo text
logo

ER CHAMPFinaleLive

Watch livestream of ERCHAMP 2020 finale and check the teams progress live!

  1. 1

    RIDDLER SUKIYAKI  - JP 00:53:33

  2. 2

    United Discord  - US 00:58:06

  3. 3

    Far East Solvers  - JP 00:58:55

  4. 4

    Dawaj Michał Bo Autobus Nam Ucieknie  - PL 01:03:28

  5. 5

    Shungyou  - JP 01:06:33

  6. 6

    Zesty Wombats  - US 01:10:02

  7. 7

    Amazeing  - PL 01:11:03

  8. 8

    Team Prospect  - US 01:11:45

  9. 9

    ALOHAs  - JP 01:12:57

  10. 10

    Poparzeni Chłodnikiem  - PL 01:14:20

  11. 11

    JOIN OUR GUILD!  - JP 01:14:23

  12. 12

    Ewarsaw Eagles  - PL 01:15:49

  13. 13

    Team Squared  - GB 01:18:07

  14. 14

    Poziomki i elo  - PL 01:18:14

  15. 15

    Znamy się tylko z Tindera  - PL 01:18:36

  16. 16

    Walenie  - PL 01:19:52

  17. 17

    Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alpha  - PL 01:20:17

  18. 18

    KAMT  - JP 01:20:29

  19. 19

    Vanish the Escape Goat  - US 01:20:42

  20. 20

    Zabujcy  - PL 01:21:23

  21. 21

    honte  - PL 01:22:07

  22. 22

    Clockrow  - JP 01:23:32

  23. 23

    FOXJAPAN  - JP 01:24:06

  24. 24

    Perlatorzy  - PL 01:25:33

  25. 25

    \(^.^)/  - PL 01:26:28

  26. 26

    Un Trésor à Paris  - FR 01:28:43

  27. 27

    A ja się pytam gdzie są drzwi  - PL 01:30:35

  28. 28

    Alohomora!  - PL 01:31:29

  29. 29

    SheepyShip  - PL 01:32:49

  30. 30

    Team Unicorn  - NL 01:33:28

  31. 31

    Pandasonic  - PL 01:33:55

  32. 32

    Fitgeeks  - PL 01:34:17

  33. 33

    EscapeTheDeadlock  - US 01:34:28

  34. 34

    Triple IPA  - PL 01:34:35

  35. 35

    Zagadkowcy  - PL 01:34:56

  36. 36

    Team she tells you not to worry about  - PL 01:35:42

  37. 37

    Fliehkraft  - DE 01:35:51

  38. 38

    794150203  - PL 01:36:43

  39. 39

    Bring Your Own Key  - PL 01:37:03

  40. 40

    The Sign of the Four  - US 01:37:23

  41. 41

    Orka Przymierza  - PL 01:38:02

  42. 42

    Elemental Guessing Machine  - US 01:40:59

  43. 43

    Prorok Żeremiasz i jego Dzielne Bobry  - PL 01:44:48

  44. 44

    DESIGN IS KAMI  - JP 01:44:52

  45. 45

    Prawowici mistrzowie 2k19  - PL 01:46:04

  46. 46

    Nazwa Teamu  - CH 01:46:37

  47. 47

    Maniuszki  - PL 01:47:02

  48. 48

    Zespół eR  - PL 01:47:25

  49. 49

    4 koty  - PL 01:48:26

  50. 50

    Łódzki Klub Uciekinierów  - PL 01:50:34

  51. 51

    Team 27  - PL 01:54:09

  52. 52

    Krwiożercze marszpikle  - PL 01:58:56

  53. 53

    Infandybularni Chronosynklasycznie  - PL 02:04:58

  54. 54

    Uciekinierzy z San Escobar  - PL 02:05:47

  55. 55

    GAME CIRCLE NOVA  - JP 02:06:30

  56. 56

    Okoń  - PL 02:09:25

  57. 57

    Time Of Mysteries  - PL 02:09:59

  58. 58

    Ostry na Grubym  - PL 02:11:04

  59. 59

    KŁIS  - PL 02:18:00

  60. 60

    Nazwe zmienimy pozniej  - PL 02:20:07

  61. 61

    Drużyna ER  - PL 02:20:07

  62. 62

    Cyrk na kółkach  - PL 02:22:21

  63. 63

    Dziki Pancerniki  - PL 02:22:35

  64. 64

    Drużyna Wesołego Fura  - PL 02:25:43

  65. 65

    Jamm  - PL 02:25:53

  66. 66

    Nie Ma Czasu  - PL 02:26:29

  67. 67

    Hmoch  - PL 02:28:00

  68. 68

    Felloship Under The Imps  - PL 02:32:14

  69. 69

    Te namolne dzieciaki  - PL 02:33:00

  70. 70

    Muszkieterowie  - PL 02:33:59

  71. 71

    Panda Express  - PL 02:34:12

  72. 72

    Dzikie Koty  - PL 02:37:28

  73. 73

    Fuzjoners  - PL 02:39:18

  74. 74

    Boksegæs  - DK 02:39:47

  75. 75

    Hectic Puzzlers  - FR 02:42:44

  76. 76

    Dornados  - US 02:46:32

  77. 77

    Jeszcze nazwy potrzebujemy!  - PL 02:56:41

  78. 78

    15 minutes and we're out  - PL 03:00:11

  79. 79

    Trutnie  - PL 03:04:40

  80. 80

    EscapeKomando  - PL 03:09:34

  81. 81

    IQ TEAM  - PL 03:12:19

  82. 82

    Chrząszcze i trzmiele  - PL 03:16:25

  83. 83

    tym razem sie uda  - PL 03:19:39

  84. 84

    Wypuśćcie Nas & Rebels  - PL 03:25:25

  85. 85

    Waiting for Naptime  - PL 03:39:33

  86. 86

    Easter Team  - PL 03:46:30

  87. 87

    Hexlu  - PL 03:53:04

  88. 88

    Szalone trapery  - PL 04:31:28

  89. 89

    Bez Ładu i Składu  - PL 04:43:16

  90. 90

    Słudzy Beliara  - PL 05:26:34

  91. 91

    Piona!  - PL 05:28:17

  92. 92

    La Compagnie Keyhole  - CA 4d 10:37:17

  93. 93

    Cute girls doing cute things  - PL 71%

  94. 94

    Can U Escape?  - PL 67%

  95. 95

    Planszoholicy  - PL 24%

  96. 96

    Załoga Uciekinierów Skoordynowanych  - PL 19%

  97. 97

    Edyta&Co.+  - PL 19%

  98. 98

    peepoSad  - PL 14%

  99. 99

    Dzikie świnie  - PL 10%

  100. 100

    Kalashnikov  - PL 0%

  • Organizer

    Lockme
  • Meritorical partner

    Exit19
  • Media patron

    Escapetheroomers
  • Media patron

    Zagadkowcy
  • Media patron

    Escape Room Live
  • Media patron

    Kaleidoscopic Interface
  • Media patron

    Escape Tales
  • Media patron

    Daisuke Yamakata